O nas

Witamy na stronie Gospodarstwa agroturystycznego „Wodna Dolina”

Nasze gospodarstwo położone jest u podnóża Beskidu Śląskiego, na Ziemi Cieszyńskiej, zaledwie 2 km od trasy nr 81 Katowice – Wisła. Urokliwa i cicha WODNA DOLINA otoczona jest zewsząd stawami i lasami co gwarantuje spokojny wypoczynek z dala od codziennego zgiełku.
Gospodarstwo znajduje się w małej spokojnej wiosce leżącej na Podbeskidziu. Dom położony jest na uboczu w malowniczej okolicy, otoczony lasem i naszymi stawami. W pobliżu rosną majestatyczne kilkusetletnie dęby, które dodają okolicy swoistego uroku.

 

Specjalizujemy się w hodowli ryb słodkowodnych - karpia, amura, tołpygi, lina, karasia, szczupaka, sandacza, suma. Ryby te hodowane są w ekologiczny sposób - tylko na naturalnym pokarmie jakim są ziarna zbóż. Hodujemy również owce, które wypasają groble stawów.

 
Nasza oferta skierowna jest głównie do wędkarzy, ale dzięki atrakcyjnej lokalizacji każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Kto lubi długie spacery wśród łąk i lasów może podpatrywać florę i faunę naszej okolicy. Zobaczyć można czarne i białe bociany, czaple, łabędzie, różnorodne gatunki ptactwa wodnego, bobry i wiele innych zwierząt. Pobliskie lasy obfitują w najszlachetniejsze gatunki grzybów, ze znalezieniem których kłopotu nie mają nawet najwięksi nowicjusze. Rozległość terenu sprzyja rowerowym wycieczkom - malownicze szlaki pozwalają zwiedzać pobliskie miejscowości takie jak Wisła, Ustroń, Brenna, oraz pobliską Słowację i Czechy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś!

WODNA DOLINA
Pruchna
ul. Cicha 28
*pola obowiązkowe
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.